Hakkımda

Suna Şahin 1 Ağustos 1985 doğumlu kişisel gelişim odaklı kozmik eğitmeni ve theta healing danışmanlığı yapmaktayım. Uzun yıllar kişisel gelişim kitapları okumamla birlikte keşfetmek gereken bir iç dünyam bir özüm olduğunun farkına vardım.Bunun önemini kavrama ve unutmamalıyız.

Ancak farkında olan insan kendini keşfetme yolculuğuna çıkabilir. Kendini keşfetmek kolay değildir. Başari sabır gerektirir. Bir insan anlamaya başlayınca başka türlü düşünme seçeneklerin var oldugunu görür, kendi yaptığı seçimlerle hayatına yön verebileceğini fark eder.

Özgürlüğü keşfetmek bir bilinç meselesi. Keşfedilen özgürlüğü yaşamak yeterli güce sahip olma ve cesaret meselesi. Yani farkına varmak yetmiyor, yeterli gücüm ve cesaretim varsa seçimlerini yaparak yaptığın seçimlerden sorumluluk alarak bir şahsiyet olmaya başlarsın.
Yani bütün yolculuk kendini kendin olarak görebilme yeteneğine kavuşmak için yapılan bir yolculuk.

Kendini gerçekten desteklemek, yaşadıklarında öğrenmek ve büyümek için kendine alan tanımak istermisin ?

Önemli olan burda hayata geliş amacimizi açığa çıkarmak. Öyle hurafelere inanipta mucizeler beklemeyi vaat etmiyorum. Derin inançlarimizla yani ana kök inanca ulaşıp yüzleşme oldukça iyileştiğimizi fark etmek dönüşüme açık olmak asıl amaç olmalı. Dönüşüm oldukça gerisi zaten kendi benliğimizi yol alır.
Kimse bir başkasını kurtaramaz insanlar kendilerini kurtarirlar bunun bilincinde olmalıyız.
Biz sadece ona kendi doğrusunu bulması konusunda destek verebiliriz. İnsan farkında olduğu kadar yaşar. Yaşamın temeli farkında olmak. Önemli olan insandaki öze ulaşmak. 
Özgürlüğe kavuşmak hızla gerçekleştirilen bir devrimle değil, basamakları sabırla çıkılan bir evrimle mümkündür.

Seni önemsiyorum.
Seni olduğun gibi kabul ediyorum.
Sana teklifin içinde değer veriyorum eşin benzerin yok ve ben bunun farkındayım.
Sen muhteşem bir potansiyelsin, istediğin şeyi öğrenip yapabilecek gücünün olduğunun farkındayım.
Sana emek ve zaman vermek istiyorum, çünkü sen sevilip geliştirilmeye layıksın.
Sen bir bireysin buna saygı duyuyorum ama biz aileyiz, aynı ekipteyiz ve seninde bu ekipte sorumlulukların var.