Yaşam Oyunu

Theta Healing® Yaşam Oyunu ile iş dünyasında ve özel hayatınızda size rehberlik edecek harika bilgilerle zenginleştirilmiş bir eğitimdir. Bu seminer; derin inanç cümlelerinden oluşmaktadır. “Yaşam Oyunu” nu iyi bilenler ve bunu yönetenler her daim bir adım öndedir. Siz de onlardan biri olmak ister misiniz?

Bu seminer, öncelikle Japonya’da 2010 yılında başladı. 2011 yılında THInK’te Yaşam Oyunu seminerinin başlamasıyla birlikte bugün pek çok insan bu muhteşem uygulamayı deneyimliyor. Sizi sınırlayan inançlarınızdan kurtulmak isterseniz “Yaşam Oyunu”nda iyi bir oyuncu olabilirsiniz. Bu seminer bunun için tasarlandı.

Hiroyuki Miyazaki (a.k.a. Hıro) Japonya’nın Theta Healing® temsilcisidir. İki senede, Japonya Theta Healing® organizasyonunda % 900 büyüme yaşayarak reklamlarla birlikte Theta Healing’i Japonya’daki en popüler şifa yöntemi haline getirdi.Theta Healing®’den evvel, Hiro 17 sene boyunca finans sektöründe çalıştı ve büyük projeleri yönetti. O günlerde, Hiro iş performansının kişilerin sınırlayıcı düşünceleri tarafından etkilendiğini keşfetti, ve ThetaHealing i kullanarak çok büyük bir performans artışını başardı. Hiro herkesin Theta Healing® ile iş performansının geliştirmelerinin mümkün olduğuna son derece inanmaktadır.

Bu seminerin süresi 3 gündür. Gerçek yaşam örnekleriyle birlikte sınırlayıcı inançların üzerinde yoğun bir çalışma programı içermektedir. Hem bireysel hem takım çalışması ile pratik uygulamalardan oluşmaktadır.Theta Healing® Game Of Life semineri ile blokajlarınızdan özgürleşmek mümkün.

Seminer İçeriği

  • Kendinizi Ebeveyn Zorunluluklarından Özgürleştirin.
  • Geçmişinizi Serbest Bırakın.
  • Toplum Tarafından Kabul Edilin.
  • Akran Baskısı ile Başedin.
  • Sonsuz Bereketi Alın.
  • Başarmaya Hazır Olun.
  • Vizyon ve Yaratım

Not: Bilgilerin kopyalanması yasaktır. Theta Healing® sadece yetkili kişiler tarafından verilir. Bu kişiler, THInK’e bağlı olarak çalışır.

Suna Şahin
Thetahealing® Sezgisel Uygulayıcı
“Yaşamda istediğinizi değil, beklediğinizi elde edersiniz.. ThetaHealing® ile istediklerinizi gerçekleştirmek mümkün ve güvenli.”