Derin Kazma

Thetahealing® Derin Kazma semineri ileri seviye Thetahealing®tekniğinin uzmanlık seminerlerinden biridir. Uygulamalarınızda kolaylıkla kullanacağınız KAZMA tekniği sayesinde ustalaşacaksınız.

Derin Kazma semineri ile daha diplere gizlenmiş inançlarınıza kolaylıkla ulaşabilir, kendinize veya çalışma yaptığınız kişiye yönelttiğiniz sorularla çok daha hızlı çözüme ulaşabilirsiniz.

Kazma çalışması esnasında kök inanca yaklaştıkça çalışma yaptığınız kişinin davranışlarındaki değişiklikleri gözlemlemek çok önemlidir. Bu sayede kök inanca ne kadar yaklaştığınızı görebilirsiniz. Çalışma esnasında gözlenen tavır daha çok “sıkıntı” şeklindedir. Bu da doğru yolda olduğunuzu gösterir. İnanç çalışması yaptıkça rahatlama olduğunu gözlemlerken çalışma yaptığınız kişi ile daha derin bir bağ oluştuğunu ve birlikte geliştiğinizi de gözlemleyebilirsiniz.

Thetahealing® Dig Deeper (Derin Kazma) semineri sizi gündelik hayatta sıkıştıran, çıkmaza sokan ve dönüşmeyeceğine inandığınız inançlarınızı görmeniz ve dönüştürmenize yardımcı olması amacıyla tasarlanmıştır.

Ön Koşul: Thetahealing® Temel Seviye ve Thetahealing® İleri Seviye Seminerlerini tamamlamak
Not: Bilgilerin kopyalanması yasaktır. Theta Healing® sadece yetkili kişiler tarafından verilir. Bu kişiler, THInK’e bağlı olarak çalışır.

Suna Şahin
Thetahealing® Sezgisel Uygulayıcı
“Yaşamda istediğinizi değil, beklediğinizi elde edersiniz.. ThetaHealing® ile istediklerinizi gerçekleştirmek mümkün ve güvenli.”